OMNI 200 - Multifunkční sprej - ochrana proti korozi - bez VOC - 0,5 l až 200 l

Oblast použití
  • OMNI 200 je vhodný pro použití ve výrobě, dílně a údržbě, jakož i v zemědělství a stavebnictví.
  • Multifunkční sprej lze použít k ošetřování a ochraně proti korozi pohyblivých i nepohyblivých částí, jakož i nástrojů, strojů, elektronických obvodů a motorů.
  • Kromě toho je OMNI 200 vhodný k vytěsňování vlhkosti a k předčištění součástí v ponorné lázni.
Popis
  • OMNI 200 je multifunkční sprej bez nutnosti označování s kapilárním efektem. Sprej je vhodný k mazání pohyblivých částí, k ochraně proti korozi a k uvolňování nečistot.
  • Tento multifunkční sprej bez zápachu je vhodný mimo jiné k odstraňování pryskyřičných tuků a olejů.
  • Díky kapilárnímu efektu může přípravek proniknout pod nečistoty a rozprostřít se po ošetřovaném povrchu.
  • OMNI 200 neobsahuje rozpouštědla na bázi uhlovodíků a je bez VOC, bez kyselin, bez silikonu a bez PTFE, pokud jsou tyto vlastnosti potvrzeny aktuální dokumentací výrobce.
Technické údaje
  • Snášenlivost materiálů - nerezová ocel, ocel, hliník, neželezné kovy, železo, litina, pozinkované povrchy
  • Před použitím ověřte snášenlivost materiálů - plasty, lakované povrchy
  • Nečistoty - bitumen, těžké tuky, surová ropa, zapečené organické nečistoty, prach, otisky prstů, vosk, olej, tuk, syntetické oleje
  • Použití - ruční čištění, ponorná lázeň
  • Provedení - připraveno k okamžitému použití
  • Bod vzplanutí - 200 °C
  • Obsah VOC - bez VOC
  • Velikost balení - 0,5 l až 200 l
Provedení (3)
Zúžit výběr
Velikost balení
Forma balení
Hmotnost
Anzeigen als Seznam Tabulka
Číslo výrobku: 9081E5001800
Provedení
Velikost balení0,5 L
Forma baleníRuční rozprašovač
Hmotnost0,425 kg
Bezpečnost výrobků
€ 18,34
(€ 36,68 / l)
Cena vč. DPH
plus € 5,90 náklady na dopravu
Dodací lhůta 2–4 pracovní dny
Číslo výrobku: 9081E0201800
Provedení
Velikost balení20 L
Forma baleníPlastový kanystr
Hmotnost17 kg
Bezpečnost výrobků
€ 234,60
(€ 11,73 / l)
Cena vč. DPH
doprava zdarma
Dodací lhůta 7–10 pracovních dnů
Číslo výrobku: 9081E2001800
Provedení
Velikost balení200 L
Forma baleníSud
Hmotnost170 kg
Bezpečnost výrobků
€ 2.472,56
(€ 12,36 / l)
Cena vč. DPH
plus € 70,21 náklady na dopravu
Dodací lhůta 2–4 pracovní dny
Příslušenství
Hodnocení


Zatím nebylo odevzdáno žádné hodnocení
Hledaná slova: OMNI 200, Bio-Circle, Odmašťovač, Čistič za studena, Mazivo, Multifunkční sprej, Čisticí sprej, Čištění, Ochrana proti korozi, Kapilární efekt, Kapilární vzlínání, bez silikonu, bez kyselin, bez PTFE, bez VOC, dílna, údržba, stavebnictví, stavební odvětví, zemědělství, péče o stroje, péče o nástroje\n